Studia doktoranckie

Na studia doktoranckie praktycznie każdego stać, jednak nie każdy jest na nie zdecydowany. Dlaczego tak się dzieję, raczej przez komentarze przeważnie wyciągnięte ze świata medialnego. Mówi się o tym, iż człowiek inwestuję dużo lat w edukację ażeby następnie kolejne poddawać się poszukiwaniom pracy. Z tego też względu przychodzi niechęć, uważa się, iż studia doktoranckie to krótko mówiąc strata przysłowiowego czasu. Rzecz jasna nie wolno podchodzić z takiego punktu wodzenia. Jest to poważny temat, więc zaleca się poddać refleksji. Najlepiej zadać sobie podstawowe pytanie albo studia doktoranckie to nie w pewien sposób zabezpieczenie się na przyszłość? Praca nie zawsze jest, jednak jak już się znajdzie idealną propozycję niestety nie możemy być kandydatem, gdyż nie posiada się właściwego wykształcenia. Czasem nastawienie ludzkie jest po prostu nieodpowiedzialne. Mamy wyjątkowo modernistyczne czasy, czasy dla człowieka, pytanie tylko albo on potrafi je wykorzystać? Pobieranie wiedzy to przecież wyłącznie dodatkowa ochrona.

Uncategorized , , , ,

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Inquiry

Captcha Verification
captcha image

About EAH Project

The European Acoustic Heritage is aimed at discovering and enhancing the soundscapes of Europe, the different sounds that make up the imaginary world and personality of the places and environments as a part of the European common cultural heritage.

Uso y contenidos

El presente proyecto ha sido financiado con el apoyo de la Comisión Europea. Esta publicación (comunicación) es responsabilidad exclusiva de sus autores. La Comisión no es responsable del uso que pueda hacerse de la información aquí difundida.

Latest Soundscapes